Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вести здоровий спосіб життя – це модно

У кожної людини є в житті свої цінності, пріоритети; одним вона надає більше значення, другим – менше, проте найкоштовніше для кожного з нас – здоров’я. Серед усіх людських скарбів воно найцінніше. Саме з метою пропаганди здорового способу життя, проведено профілактичні роботи з учнями з 03.12 по 07.12 2012 року впродовж тижня «Здоров’я», який складався з низки цікавих заходів.

• За допомогою бібліотекаря Міщій Світлани Миколаївни у школі було оформлено тематичну книжкову виставку. Медсестра Галина Володимирівна допомогла оформити інформаційні стенди. Психолог Рибачок Світлана Миколаївна провела анкетування учнів з питань профілактики шкідливих звичок та профілактики ВІЛ/СНІДу.

• Для учнів 6-7 гімназійних класів Богданець Наталія Лаврівна провела вікторину «Основи медичних знань та здорового способу життя», під час якої учням спочатку було запропоновано перевірити свої знання теоретично, а пізніше на практиці закріпили вміння надавати першу медичну допомогу. У ході занять старшокласники почерпнули для себе багато інформації, яка буде їм корисною протягом всього життя.

• Для учнів 2 гімназійних класів були проведені «Веселі старти». Не оминув тиждень і наймолодших школярів. На учнів 1-4 класів чекала захоплива подорож до «Палацу Здоров’я» у вигляді презентації. На завершення дітям запропонували переглянути мультфільм «Уроки обережності від тітоньки Сови».

• Класними керівниками 1-5 гімназійних класів були проведені виховні та класні години на відповідну тематику. Серед учнів 1-7 гімназійних класів був проведений конкурс малюнків, презентацій, бюлетенів, стіннівок на тему «Вести здоровий спосіб життя – це модно».

• Наприкінці тижня для учнів 2-3 гімназійних класів була організована зустріч із лікарем епідеміологом, завідуючою епідеміологічного відділу, Гуцул Оксаною Миколаївною. Лікар розповів учням про інфекційні захворювання, шляхи зараження та методи запобігання і розповсюдження інфекцій. Ознайомив дітей із правилами гігієни, вживанням корисної та шкідливої їжі. Результати тижня були підсумовані та викладені у спецвипуску шкільної газети (Гануля Наталія Богданівна, вчитель основ здоров’я).

Написати коментар

Current ye@r *