Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Наша співпраця з міжнародними партнерами

29 грудня 2012 Клуб Інтернаціонального Спілкування «КІС» проводив в гімназії зустріч із волонтером з Польщі Ольгою Золотою, яка представляла Державний Опольський Університет.Цей заклад відкритий для всіх українців, які мають бажання навчатися в місті Ополе на денній чи заочній формі навчання. Під час зустрічі гімназисти мали змогу переглянути фільм про Університет та місто Ополе. також пані Ольга, яка є родом з Чорткова, а зараз навчається в Польщі, розповіла гімназистам про правила вступу до цього навчального закладу , особливості навчання, та багато цікавого і корисного про студентське життя українців в Польщі. Особливо поділилась враженням про Ополе – європейське місто з багатьма можливостями, яке вже багато років підтримує добрі стосунки з Україною на науковій ниві.

23 січня 2013 гімназисти чортківської гімназії мали змогу зустрітися ще з одними волонтерами з Польщі, які представляли Університет Менеджменту і Адміністрації в м. Замості. Зустріч відбувалася під гаслом: «Навчаєшся недалеко від дому, а вже в Європейському Союзі». Перед учнями виступила керівник відділу Закордонного студентства та член приймальної комісії Боженюк Анна, яка за допомогою презентації детально розповіла про університет та правила вступу до нього. Цікавою для гімназистів був виступ випускниці УМІА п. Мар’яни , яка розповіла про перспективи, які їй дало успішне навчання в Університеті, та відповіла на запитання учнів. На зустрічі також був присутній Колесник Сергій Володимирович, керівник програми Євро Універ, що допомагає українським учням, які бажають навчатися за кордоном в організаційних питаннях . В лютому наших гімназистів волонтери запрошували на екскурсію в Польський Університет на «День відкритих дверей». В кінці зустрічі гімназисти , що правильно відповіли на запитання про університет, отримали пам’ятні сувеніри. Такі зустрічі є дуже цікавими та корисними для наших учнів, адже допомагають більше довідатись про систему освіти за кордоном і вибрати в подальшому правильний навчальний заклад.

Така форма волонтерської діяльності зміцнює міжнародну співпрацю між молоддю, долає бар’єри і стереотипи, а також розширює можливості навчання за кордоном.

 

Написати коментар

Current ye@r *