Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Тиждень математики заполонив усю школу

Геніальний французький вчений Блез Паскаль писав: « Предмет математики настільки серйозний, що не можна опускати можливості зробити його набагато цікавішим».

Для тих, хто любить математику, для тих ,хто не любить математику і для тих, хто ще не знає, що він любить математику з 28 січня по 1 лютого в Чортківській гімназії ім. Маркіяна Шашкевича проходив тиждень математики. Успішному проведенню Тижня передувала інтенсивна підготовка: кожен клас з наполегливістю  і натхненням випускав стінгазету, окремі учні виготовляли аплікації з різних геометричних фігур, моделі просторових фігур, слухали казки, математичні твори- мініатюри.

Приміщення гімназії було оформлено висловлюваннями великих вчених, композицією «ілюзія зору», виставкою математичної літератури, кросвордами та головоловками для кожного класу.

У вівторок, 29 лютого, учні 5 А і 5Б класів на інформативно-просвітницьких годинах розповідали своїм товаришам  про видатних жінок-математиків, про число П, про історію виникнення математичних знаків.

Учні 2А і 2Б гімназійних класів продемонстрували  КВК « Змагання великих математиків». Гімназисти 4 – х класів ознайомилися з визначними задачами геометрії. Учні 3 А  класу провели захист проектів на тему: « У величезному саду геометрії кожен собі може знайти букет до вподоби» ,   а  3 Б клас ознайомився із життям і творчістю Михайла Пилиповича Кравчука. Найактивніші учасники Тижня математики нагороджені призами.

Цікаво відмітити, що усі дні тижня пройшли яскраво, насичено із добре продуманою програмою. Кожен учитель математики: Дригуш Ярослава Володимирівна, Коваль Ольга Михайлівна, Полиняк Любомира Михайлівна, Озімчук Олександр Сергійович та Кастранець Ліля Михайлівна показали свій досвід, талант і привернули увагу , любов до цариці наук усіх небайдужих учнів. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку усім математикам і бажає не зупинятися на досягнутих успіхах!

Написати коментар

Current ye@r *