Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Хроніка виховних заходів

19 лютого 2013 року в Чортківській гімназії ім. Маркіяна Шашкевича розпочався Місячник правових знань. В цей день учасники правознавчого гуртка «Закон і ми» ознайомили гімназистів із програмою проведення місячника.

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, до гімназії завітали гості – Раїса Володимирівна, Анастасія та Катруся Обшарські. Представниці трьох поколінь цієї творчої родини натхненно і піднесено за допомогою поетичного слова закликали любити і плекати рідну українську мову.

А в останній день зими до учнів гімназії завітав багаторічний в’язень радянських таборів, правозахисник п. Володимир Мармус, який презентував енциклопедичний довідник (видання друге, доповнене) видавництва «Смолоскип» «Рух опору в Україні. 1960-1990». Учні-семикласники ознайомили присутніх з історією українського руху опору, про створення УГГ та УГС, про дисидентський рух, виникнення та діяльність видавництва «Самвидав», їх роль у становленні незалежності України.

Місячник правових знань триває. Гімназистів чекають цікаві зустрічі, пізнавальні ігри, тематичні плакати та малюнки, ребуси та кросворди.

Якщо ви хочете жити в правовій державі, вивчайте свої права разом з нами, виконуйте свої обов’язки!

Написати коментар

Current ye@r *