Кращі ерудити

У Чорткові в приміщенні ЗОШ №2 пройшов чемпіонат з інтелектуально-розвиваючих ігор.

31 березня 2013 року в приміщенні Чортківської ЗОШ №2 відбувся 12-й відкритий чемпіонат області з інтелектуально – розвиваючих ігор імені Юрія Беркити.

Учасниками змагань були кращі команди області з Чорткова, Борщова, Заліщик та Мельниці-Подільської. Чортків на змаганнях представляло 2 команди: гімназії та ЗОШ №2.

У рамках чемпіонату розіграно українську інтелектуальну гру «Кращий ерудит» – командну та особисту першість.

В двох номінаціях перше місце зайняла наша школа. Серед кращих ерудитів визнано Маркіяна Скрипника. Команду “Юні генії” складали Софія Калиній, Вадим Гуменюк, Олег Недокус (учні 6 класу), Тетяна Сов’як (5 клас) і Маркіян Скрипник (4 клас). Учні запрошені на обласний літній табір. І звісно, це ще не все. На кінці квітня нас очікують змагання з найкращими ерудитами Галиччини. Успіху!

Софія Калиній, голова гімназійної ради, учениця 6 класу