Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Гімназія радо вітає гостей

В четвер, 11 квітня 2013 року, у гімназії відбувся обласний семінар за участю методистів та вчителів іноземної мови. О 12 годині дня учасників семінару щиро зустріли учні, які заспівали гімн гімназії на трьох мовах. З вітальними словами звернулися директор гімназії Каськів М.В. та начальник відділу освіти Чортківської райдержадміністрації Яремко Т.В. Програма практичного семінару за темою ” Використання ІКТ на уроках іноземної мови та в позакласній роботі” складалася з огляду виставки учнівських проектів, екскурсії по школі та з презентації методичної комісії вчителів іноземної мови. Відкриті уроки із використанням ІКТ продемонстрували:

Великоборець Н.І. 2-б клас, англійська мова з теми: «Погода в різні пори року. Прогноз погоди. Формування навичок діалогічного і монологічного мовлення на початковому рівні з використанням програмного забезпечення до НМК “ Family and friends 2“.

Дерманська С.О. 10 клас, англійська мова з теми: «Засоби масової інформації».

Ковалів Т.І. 10 клас, англійська мова з теми: «Активізація навичок писемного мовлення. Написання листів, коротких повідомлень онлайн».

Коваль Н.З. 11 клас, німецька мова з теми: «Німеччина – країна поетів, митців, мислителів та вчених. Урок-узагальнення і систематизації з використанням учнівських презентацій та Інтернету».

Після уроків вчителі гімназії: Піменова Н.Й., Файницька Т.О. та Прокопик О.І. разом із молодим спеціалістом з Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилися досвідом на ярмарку педагогічних ідей. Семінар завершився виховним заходом із використанням мультимедійної презентації на тему: “Snow White and the Seven Dwarfs” за участю учнів 4-го початкового класу.

 

Написати коментар

Current ye@r *