Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Олімпійське лелеченя-2013

30 квітня 2013 року Тернопільське обласне відділення НОК України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, підрозділами управління освіти і науки облдержадміністрації провели обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. У спортивному залі, урочисто прикрашеному тематичними банерами, плакатами та прапорами, вишикувались учасники змагань з Чорткова, Збаража, Зборова, Борщева та Тернополя. Програма заходу була цікавою та насиченою і включала три складові: спортивну, освітню та культурну частини. Старт заходу було розпочато із презентації, в якій розповідали про команду та школу, представляли емблему та девіз. Далі були проведені спортивні естафети. З культурно-освітньої програми була проведена вікторина, яка нараховувала 20 запитань на олімпійську тематику. У всіх номінаціях Чортківська гімназія виборола ІІ місце.

Заключною та найприємнішою частиною заходу було нагородження переможців та призерів команд дипломами та кубками Тернопільського обласного відділення НОК України та сувенірною атрибутикою. Наша команда мала нагоду отримати нагороди від самої чемпіонки світу з біатлону Олени Підгрушної, її автограф і сфотографуватися напам’ять.

За сумою трьох складових заходу перше місце посіли вихованці Тернопільської спеціалізованої школи №3 із поглибленим вивченням іноземних мов. Вітаємо учнів і тренера та бажаємо гарного виступу у ІV етапі Всеукраїнського спортивно-масовому заході, який буде проходити у МДЦ «Артек» на початку червня. А наша команда «УРА» виборола почесні срібні медалі і обіцяє наступного року бути переможцями!!!

Написати коментар

Current ye@r *