Єднаймося, гімназійна родино!

20 травня 2013 року у Чортківській гімназії відбувся традиційний звіт директора перед батьківською  громадськістю. М. Каськів коротко  зупинився  на основних подіях та успіхах  учнівського та педагогічного колективу у 2012-2013н.р. Він підкреслив, що гімназія не зупиняється на досягнутому, і саме завдяки злагодженій роботі всієї гімназійного родини: і учнів , і вчителів, і батьків   - заклад гідно представлений  в області та районі за результатами участі у різних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях.

Присвячене Дню  родини,  зібрання пройшло  по-сімейному   затишно .   Нічого дивного, адже гімназія – це наша  спільна любов, гордість, оберіг, які гуртують учнівський, педагогічний і батьківський колективи у єдину шкільну родину. Єднаймося, гімназійна родино!