Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


ESC у гімназії

Надзвичайно корисний і багатий досвід почерпнули шестикласники-волонтери Чортківської гімназії,організувавши трьохденний літній табір English Summer Camp для гімназистів одразу ж після цікавих розваг у пришкільному таборі. Вони проявили вийняткову майстерність, вміння працювати з учнями різного віку, винахідливість, організаторські здібності, вправність в іграх, танцях, співах, малюванні, спорті, кулінарії, використанні ІКТ і, звичайно, володінні англійською мовою. Це Таня Сов»як, Олег Недокус, Наталя Майдан, Юля Лашкова, Христя Гуменюк, Катя Гучок, Марійка Жаб»юк, Юля Гринюка, Настя Цала, Таня Коцюк, Аліна Шуткова, Влад Крючков, Володя Мариняк, Марійка Оліярник, Василина Лесюк, Галя Шевчук. Найбільшу роботу в організації англійської літньої школи взяв на себе Вадим Гуменюк, заступник голови учнівського самоврядування – ініціативний,творчий, з багатющою уявою юнак, якому належала ідея створення табору,керівництво ним, розробка та організація цікавих пізнавальних конкурсів та рухливих ігор. Слід додати,що своїми ідеями щодо організації табору поділилась колишня випускниця Ольга Загородна.

Всі волонтери дуже серйозно та з почуттям відповідальності віднеслися до задуманої ними справи і приємно було спостерігати, як вони дають собі раду з такою великою кількістю дітей. Це як уроки на відкритому повітрі з кількома класами одночасно!

Учні різних класів із задоволенням відвідували табір, розширили свій загальний кругозір та змістовно відпочили.

Особисто я вважаю, що цей досвід допоможе юним волонтерам у виборі майбутньої професії та в подальшому житті, і що такі літні табори стануть доброю традицією в гімназії.

Марія Плішко, вчитель англійської мови, координатор табору English Summer Camp.

Написати коментар

Current ye@r *