Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


ЛЮБИМО. СУМУЄМО. ПАМ’ЯТАЄМО

Віталік Фомін

Із глибоким сумом педагогічний колектив Чортківської гімназії сприйняв звістку, що 19 червня 2013 року трагічно загинув наш улюблений учень, випускник-2011 та вірний друг для багатьох гімназистів ФОМІН ВІТАЛІК.

Щедро обдарований Всевишнім багатьма талантами, Він ділився ними з учителями, батьками, друзями і яскраво свідчив про велич духу людини як образу й подоби Божої.

Віталій навчався в гімназії з першого початкового класу. Виявляв здібності до вивчення майже з усіх дисциплін. Наполегливий, цілеспрямований, працьовитий і комунікабельний хлопець, щорічно брав участь у шкільних, районних та обласних олімпіадах, конкурсах. У 2010 році став переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови і виборов диплом ІІ ступеня на обласному рівні. У 2011 році Віталій отримав дипломи з фізики, математики, інформатики і англійської мови на районному рівні. Постійний учасник і переможець інтелектуальних ігор «Кенгуру», «Левеня», «Бобер». Крім того, Віталій був чудовим спортсменом, який входив до гімназійної збірної команди з волейболу, яка виборола І місце у районних змаганнях. За особливі досягнення у вивченні основ наук, Фомін Віталій нагороджений золотою медаллю у 2011 році.

Світла пам’ять про ерудованого, глибоко мислячого учня, талановитого, доброго і чуйного випускника, Віталіка Фоміна, назавжди залишиться у наших серцях. Увесь педагогічний, учнівський та батьківський колективи Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича із сумом і молитвою проводжає його в останню путь, поручаючи його милосердю і вічній любові Небесного Отця.

Написати коментар

Current ye@r *