Cвяткуймо разом!

В п’ятницю, 4 жовтня учні випускного класу та увесь педагогічний колектив насолоджувались приємним спілкуванням та щирим вітанням з нагоди професійного свята – Дня Учителя. Святкування відбулося у дружньому, сімейному колі, яке принесло море задоволення і хороший настрій. А ще, кожний учитель отримав подарунок від добрезнайомої майстрині, Ольги Олексіївни Зеленої.

В понеділок,7 жовтня в Чортківській гімназії відбулася зустріч із майстринею від Бога, талановитим дизайнером, мудрою та чуйною жінкою Ольгою Олексіївною Зеленою. З величезною цікавістю учні 1-х гімназійних класів розглядали роботи та слухали майстриню. В кожній її роботі відчувалося душевне тепло і затишок. Учні з неохотою покидали актову залу, де проходила зустріч, адже багато чого нового вони дізналися з уст Ольги Олексіївни, а своїми творами мистецтва вона зачарувала присутніх.