Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


XVIII Спартакіада учнівської молоді Чортківського району в дії

Стартували змагання в рамках XVIII Спартакіади з футболу серед учнів міських шкіл. Команда нашого закладу потрапила в одну групу з командами ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, 4,7, обігравши своїх суперників з рахунками 5:1, 2:1 та 1:0. В результаті, команда юнаків гімназії зустрілась у фінальному поєдинку з однолітками із ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 і в напруженій боротьбі поступилась з рахунком 0:1, завоювавши при цьому ІІ місце. Успіх команди – це успіх усіх учасників: Недокусів Олега та Андрія, Дудника Владислава, Дичковські Петра, Звірів Арсена та Юрія, Шевченка Тараса, Гнатьо Олега, Довжика Михайла, Мариняка  Володимира, Капусти Володимира, Крючкова Владислава та тренера команди Плекана Івана Деонізійовича.

В період підготовки команд гімназії до ігор з волейболу та баскетболу у закладі відбулася приємна подія – презентація нових форм для команд баскетболістів та баскетболісток. Така можливість стала завдяки співпраці закладу зі спонсорами. Так, за кошти Вербіцьких Віталія та Інни придбано форму для хлопців. Приємно зауважити, що долучився до цієї спонсорської допомоги щирий вболівальник усіх спортсменів гімназії – Каськів Михайло Володимирович. Сім’я Обліжок разом із підприємцями міста придбали нову форму команді дівчаток із баскетболу.

Висловлюємо від імені всієї гімназії, а особливо від спортсменів, глибоку вдячність нашим спонсорам та сподівання, що на спортивних аренах для наших команд ця форма буде фартовою.

Написати коментар

Current ye@r *