Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Їдемо на екскурсію під час осінніх канікул

Такі сонячні і приємні перші дні канікул подарували учням 4-го початкового і 1-А та 1-Б гімназійних класів незабутні миті подорожі Прикарпаттям.

28 жовтня діти відвідали Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського. Музей писанкового розпису в місті Коломия вразив своїм розмаїттям фарб та художніх технік.

Водоспад Гук подарував приємну прохолоду і прошепотів про наближення холодів. Тож діти намагалися добре зрозуміти, про що гомоніла з ними гірська водичка.

Найбільше вражень було від відвідин садиби святого Миколая, що розташувалась у мальовничому селищі Пістинь Косівського району. Весь маєток господаря дитячих бажань гостинно запрошував у незвичне царство. Тут нас зустріли герої українських казок, відтворені умілими руками народних майстрів, деревяні гойдалки запросили пережити неймовірні відчуття. Діти, з широко відкритими оченятами, пройшлися кімнатами, де поважно походжає той, кого вони так чекають грудневої ночі. Сам отець Миколай запросив нас до своїх покоїв, поговорив із дітьми. А після того, як вони пообіцяли бути чемними, сказав, щоб чекали його 19 грудня та заінтригував подарунком і звісно… сфотографувалися на пам’ять.

Втомлені, але задоволені маленькі гімназисти поверталися додому, де їх чекали батьки. А за вікном автобуса наша природа милувала око дивовижними краєвидами української сільської осені…

Михайляк Галина,

класний керівник 1-А класу

Написати коментар

Current ye@r *