УНІКУМ у Чортківській гімназії

01 березня 2014 року відбувся 13-й регіональний турнів “УНІКУМ” серед учнів Заліщицької гімназії, Чортківської ЗОШ №2, Борщівської ЗОШ та Чортківської гімназії. Школярі брали участь в особистому та командному заліках, відповідаючи на різноманітні запитання. Чортківську гімназію предсталяли: Скрипник Маркіян – капітан команди, який виборов почесне перше місце в особистих змаганнях. А команда, яку представляли: Гуменюк Вадим, Недокус Олег, Мероник Тетяна, Гальтюк Микола, доречі, наймолодший учасник турніру, і, звичайно, Маркіян, отримали диплом ІІІ ступеня. Перше місце виборола команда Чортківської ЗОШ №2. Вітаємо переможців та бажаємо Маркіяну успішно виступити в обласному турнірі, який відбудеться на весняних канікулах у місті Тернополі.