Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


ВЕСНА. КАНІКУЛИ. ОЛІМПІАДА

Олімпіада – це чергове випробування своїх сил та знань. Часто вона втілює не перемогу, а здатність дитини впоратися з певними складнощами, перевірити наскільки вона сама здатна розумово подолати себе та інших учасників.

З 22 по 27 березня в Білій Церкві пройшов ІV етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови. Тернопільщину представляли переможці обласного етапу: учениця 11 класу Савіцька Світлана (Теребовлянський район), учениця 6 (10) класу Жаб’юк Марія, учень 5 (9) класу Скрипник Маркіян (обоє є учнями Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича). Керівником групи була вчитель світової літератури, російської мови Михайляк Галина Григорівна.

Урочисте відкриття Олімпіади відбулося 23 березня в Білоцерківській гімназії № 2. Учасників з усіх областей привітали гімназисти, демонструючи свої таланти співу, танців, декламування поезій. Нас познайомили із членами журі, які щиро побажали всім учасникам успіхів та перемог.

Після закінчення офіційної церемонії ми вирушили на прогулянку містом, щоб оглянути його визначні пам’ятки і зазирнути в далеку історію. Приємно здивувала центральна площа міста. Колись там знаходилась бронзова постать Леніна, а тепер там дітлахи катаються на велосипедах та роликах. Більшість часу ми провели у знаменитому Олександрійському парку. Вразили його велика площа, розмаїття дерев та інших рослинних насаджень, кілька цікавих споруд (колонада, китайський будиночок), а також бузкова алея, де ростуть десятки видів кольорового бузку. Тієї миті захотілося відчути аромат, який панує там під час цвітіння. Алеями цього парку прогулювалися багато відомих особистостей, зокрема О. Пушкін, Т. Шевченко. Ввечері цього дня ми побували в театрі імені Саксаганського і переглянули виставу «Кайдашева сім’я». Ми отримали масу приємних вражень, нас просто приголомшила майстерна гра акторів.

24 березня нас чекав перший тур – завдання з російської мови. В кожному з нас вирувало хвилювання, адже завдання були не з простих. Після чотирьох годин напруженої розумової праці ми мали змогу відпочити і переглянути правильні відповіді. По обіді ми відвідали гімназію №1, де нас привітали учні літературно-музичною композицією, яка була присвячена 200-річчю Т.Г. Шевченку. А ще ми побували в музеї, де гімназисти-екскурсоводи розповіли про історію білоцерківських гімназій.

25 березня ми зустрілися з завданнями другого туру – російської літератури. Треба було добре помудрувати, щоб їх приборкати. Після виконання нас чекав смачний обід, який нам дбайливо приготували працівники їдальні гімназії №2. А потім ми прогулялися територією гімназії №2. Подивилися на сонячний годинник, постояли біля маленького озерця, помилувалися древньою вербою, яка є особливою для всіх гімназистів. Час летів непомітно…

Нові знайомства, знання та враження допомагають розширити кругозір. І не важливо посів ти призове місце чи ні. Олімпіада в Білій Церкві завершена. Організатори справились з своїм завданням. Зробили все, щоб весняні канікули 2014 року стали ще одним етапом нашого вдосконалення і розвитку як сучасної особистості.

Я цілком задоволена своєю подорожжю і з нетерпінням чекатиму наступних зустрічей і наступної Олімпіади.

Жаб’юк Марія, учениця 6(10) класу

Написати коментар

Current ye@r *