Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Традиційний початок нового навчального року

Традиційним у Чортківській гімназії ім. М. Шашкевича на початку нового навчального року є проведення Тижня Незалежності України. У цьому році гімназисти по-особливому долучилися до урочистості, з великим ентузіазмом та хвилюванням. Особливо це проявлялося у квіткових композиціях на патріотичну тематику. Більше того, учні гімназії взяли активну участь у фото конкурсі «Прапор у моєму житті». Гімназисти відобразили всі події, які відбувалися і відбуваються в нашій державі упродовж 2013 -2014 років.

Щодня учні та вчителі гімназії ходили у вишиванках та із синьо-жовтими стрічками на одязі. Дівчатка вплітали в косу стрічку кольору державного прапора. У зв”язку із складною ситуацією в Україні, кожен день у гімназії починається молитвою зи мир.

      “Боже Великий! Боже Всесильний! Ми,  грішні діти Твої, у смиренні сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших.

Благослови нашу Батьківщину Україну, волю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, хто вдається до Тебе з благословенням, ласку Твою подай.

Благаємо Тебе, Боже Благий, за братів і сестер наших, що борються за свободу і мир для нас і за тих, що Твого Милосердя та допомоги Твоєї потребують.

З’єднай нас усіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди, як брати, славили Величне ім’я Твоє завжди – нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь”.

Написати коментар

Current ye@r *