Діти гімназії за МИР

21 вересня увесь світ відзначає День миру. Учні та вчителі гімназії щороку також приєднуються до світової спільноти. Та лише цього року зрозуміли, що насправді несе у собі це вагоме слово.

Тому гімназисти вийшли з ініціативою відзначити це свято дієвими справами. Діти писали листи солдатам, малювали малюнки з побажаннями миру і швидкого щасливого повенення додому. Усіх схвилював лист третьокласника: «Дорогий солдатику! Мені 9 років. Мене звати Денис. Раніше я був веселим, усміхненим хлопчиком. Я думав, що війна десь далеко, але декілька днів тому я зрозумів, що вона зовсім поруч. Під Іловайськом загинув мій тренер Роман Ільяшенко. Я був на похороні, там були тисячі людей.

Бережи себе, солдатику. Памятай, що вдома тебе теж чекають. Повертайся швидше додому».

Крім листів і малюнків, гімназисти зібрали чотири з половиною тисячі гривень, провівши благодійний ярмарок. На ці кошти волонтери закупили для бійців теплу білизну.

А ще кожен з учнів зробив з паперу журавлика і з побажанням миру, долучив до листів.

У середу, 24 вересня, учні та вчителі Чортківської гімназії були одягнуті в одяг синього та жовтого кольорів, а першокласники та випускники – у вишиванках. Так ми провели флеш-моб «Ми хочемо миру в Україні!». Учасники сформували прапор України та написали слово «Мир».

Ми щиро хочемо миру не тільки в Україні, а й в усьому світі, тому щодня після першого уроку учні та вчителі гімназії збираються біля образа Матері Божої на спільну Молитву за мир. Закликаємо усіх: щирою молитвою, добрими справами, милосердними вчинками наближати той день, коли матері зустрінуть своїх синів живими, діти потішать батьків радісними усмішками, дружини обіймуть коханих чоловіків, а дівчата заквітчаються пишними вінками наречених. Миру – вам, миру – нам, миру – усій Україні!