Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Діти гімназії за МИР

21 вересня увесь світ відзначає День миру. Учні та вчителі гімназії щороку також приєднуються до світової спільноти. Та лише цього року зрозуміли, що насправді несе у собі це вагоме слово.

Тому гімназисти вийшли з ініціативою відзначити це свято дієвими справами. Діти писали листи солдатам, малювали малюнки з побажаннями миру і швидкого щасливого повенення додому. Усіх схвилював лист третьокласника: «Дорогий солдатику! Мені 9 років. Мене звати Денис. Раніше я був веселим, усміхненим хлопчиком. Я думав, що війна десь далеко, але декілька днів тому я зрозумів, що вона зовсім поруч. Під Іловайськом загинув мій тренер Роман Ільяшенко. Я був на похороні, там були тисячі людей.

Бережи себе, солдатику. Памятай, що вдома тебе теж чекають. Повертайся швидше додому».

Крім листів і малюнків, гімназисти зібрали чотири з половиною тисячі гривень, провівши благодійний ярмарок. На ці кошти волонтери закупили для бійців теплу білизну.

А ще кожен з учнів зробив з паперу журавлика і з побажанням миру, долучив до листів.

У середу, 24 вересня, учні та вчителі Чортківської гімназії були одягнуті в одяг синього та жовтого кольорів, а першокласники та випускники – у вишиванках. Так ми провели флеш-моб «Ми хочемо миру в Україні!». Учасники сформували прапор України та написали слово «Мир».

Ми щиро хочемо миру не тільки в Україні, а й в усьому світі, тому щодня після першого уроку учні та вчителі гімназії збираються біля образа Матері Божої на спільну Молитву за мир. Закликаємо усіх: щирою молитвою, добрими справами, милосердними вчинками наближати той день, коли матері зустрінуть своїх синів живими, діти потішать батьків радісними усмішками, дружини обіймуть коханих чоловіків, а дівчата заквітчаються пишними вінками наречених. Миру – вам, миру – нам, миру – усій Україні!

Написати коментар

Current ye@r *