Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Гімназія ділиться досвідом на АТМ

А перед вікнами Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича знову цвітуть чорнобривці…

25 вересня 2014 року вони привітно запрошували до стін «Рідної школи» учасників авторської творчої майстерні заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл Тернопільської області, котрі зібралися на п’яте, на жаль, останнє засідання, а також керівника авторської майстерні, завідувача лабораторії методичного менеджменту Соболяк Л.Є., та почесного гостя закладу, заступника директора ТОКІППО Уруського В.І.

Адміністрація гімназії радо вітала шановних гостей після прогулянки вулицями старовинного Чорткова. На черговому засіданні заступник директора закладу Весновська Н.Б. ділилася із колегами досвідом впровадження експериментальної діяльності, розкриваючи питання «Організація експериментальної діяльності в освітньому закладі як основа системного підходу до організації навчально-виховного процесу». До засідання авторської майстерні були залучені також директор гімназії Михайло Каськів, заступник директора з викладання іноземних мов Великоборець Н.І., заступник директора з виховної роботи Горяча Н.В., керівник Євроклубу гімназії Кушнір Ю.Ю. Господарі закладу знайомили своїх гостей із результатами та напрямками реалізації психолого-педагогічного експерименту регіонального рівня на тему: «Формування полікультурного середовища як основи становлення особистості гімназиста, його саморозвитку та самореалізації», котрий розпочався у гімназії в травні 2012 року.

Цікавим для учасників зібрання був виступ В.І. Уруського, котрий ознайомив присутніх із технологією експериментальної діяльності, акцентуючи увагу на управлінні процесом інноваційної діяльності та організації дослідно-експериментальної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі.

Питання актуальності інноваційної діяльності звучало у кожному із виступів, оскільки нововведення нестримним кроком уже навіть не входять, а просто вриваються у наше життя. І завдання сучасного вчителя усіма способами намагатися іти в ногу з часом, аби ні на крок не залишитися позаду своїх …Учнів.

Швидко і непомітно пролетіли години творчої праці. Атмосфера доброзичливості та взаєморозуміння панувала у залі і під час обміну досвідом, і під час практичної роботи.

Ми, учасники авторської творчої майстерні, висловлюємо слова великої вдячності нашому керівнику, Соболяк Любові Євгенівні, за високий професіоналізм і креативний підхід до організації курсів підвищення кваліфікації, а ще за чарівну усмішку, людяність і чудове уміння не лише цікаво організувати навчальний процес, а й за 5 коротких зустрічей об’єднати нас у велику дружню родину.

… Окроплені вранішньою росою, сумно кивають голівками чорнобривці перед вікнами Чортківської гімназії. Чи то сумуючи за останніми променями теплого літа, чи то проводжаючи наших дорогих гостей…

Н. Весновська,

заступник директора Чортківської гімназії

iм. Маркіяна Шашкевича

Написати коментар

Current ye@r *