Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Святкуємо разом!

«Осіннє небо, вмите журавлями,

Осіннє свято – тихе і святе.

Учителько! Ви – світлий образ мами,

Дитячих доль відлуння золоте…» – такими словами розпочався урочистий виступ учнів 7 (11) класу Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича, приурочений Дню вчителя.

    З самого ранку, перед початком уроків гімназисти –випускники зустрічали при вході до школи своїх учителів і вручали їм святкові значки. Потім був нетрадиційний перший урок, який проводили учні, а вчителі тим часом насолоджувалися цікавою екскурсією по школі та у музеї о. Маркіяна Шашкевича, яку організували для них  гімназисти, учні 3, 5, 6 гімназійних класів.

    У святково прибраній актовій залі гімназії продовжувалося свято День вчителя. Лунали найщиріші побажання для вчителів у віршах, піснях. Особливо вразив виступ 7-ми класника Ігоря Коваля, котрий виступив з власною піснею-репом «Вчителі».

        На згадку про  чудове свято відбулося нагородження вчителів професійними медалями від випускників гімназії.

   Дякуємо семикласникам та їхньому класному керівнику Дригуш Я. В. за чудове  вшанування нашого професійного свята. Не обійшлось і без  вітань для вчителів-пенсіонерів. З великою щирістю колектив та учні гімназії привітали Плішко М.М. та Чепигу І.П. Свято вдалося на славу!

                                                 Педагог-організатор Бишовець Н.Й.    

Написати коментар

Current ye@r *