Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Благодійний Тиждень у Чортківській гімназії ім.Маркіяна Шашкевича

Останній тиждень навчання першого семестру розпочався із встановлення новорічної ялинки та початку святкування Дня Святого Миколая. Учні та вчителі Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича розпочали понеділок із благородних волонтерських справ. Кожного дня гімназисти проводили благодійні ярмарки і  вторгували грошей на суму 4 670 грн. Найактивнішими були учні першого гімназійного класу (класний керівник Мельничук Н.П.). Ці кошти передали волонтерам, які придбають все те, про що просили їх наші солдати на Сході. Вчителі та учні приносили домашні закрутки, продукти , одяг, речі, які так потрібні зараз нашим воїнам АТО.

Найбільш вражаючими подарунками були «Миколайчики», де учні від щирого серця пакували солодощі для солдатів, прикріплювали Ангеликів, посвячені образочки і обов’язково свої побажання захисникам Вітчизни. Також всі гімназисти виготовляли обереги, які відправили на АТО.

І ще одна благодійна акція проходила минулого тижня – «Зігрій серце ближнього свого». Гімназисти Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича з подарунками відвідали центр реабілітації дітей-інвалідів. Ці діти були приємно вражені, коли учні висипали перед ними цілі мішки іграшок, конструкторів, книжечок, а також різних солодощів.

Відвідали «Помічники Миколая» і дитячий садочок №5. Туди учні занесли багато іграшок, цукерок, а також одяг та взуття.

З великою вдячністю працівники Чортківського Червоного Хреста отримали від нас безліч потрібних речей. Завершився перший семестр спільною молитвою за мир та спокій в Україні разом із отцем Мироном із Собору Святих Апостолів Петра і Павла.

Отож гадаємо, що Святий Миколай буде задоволений нашими добрими справами, які творилися руками і душами щирих і милосердних гімназистів та їхніх вчителів.

Наталія Бишовець, педагог-організатор

 

Написати коментар

Current ye@r *