Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Традиційний тиждень ІМ пройшов із користю

Напередодні дня Валентина з 09 по 13 лютого в гімназії проходив традиційний тиждень іноземних мов. Цього разу школа не була прикрашена святковими валентинками через трагічні події у державі. Проте на засіданні методичного об’єднання вчителів іноземних мов погоджено перелік заходів, які виявилися корисними та цікавими:

• Понеділок – виставка висловів про важливість вивчення іноземних мов;

• Вівторок – напиши есе або склади вірш на тему «The importance of learning foreign languages»;

• Середа – «Я – активний учасник проекту ПОСТКРОСІНГ. Підпиши листівку та отримай нову».

• Четвер – укладення газети у програмі «Publisher» на тему “What are the reasons to learn foreign languages”;

• П’ятниця – обмін валентинками, зустріч у ресурсному центрі на відкритому занятті в англомовному клубі “ELF” для вчителів та батьків гімназії.

Щодо проведеної нової акції «Я – активний учасник проекту ПОСТКРОСІНГ», то таке «хобі без кордонів» виявилось захопленням десятків учнів гімназії – це поштовий обмін художніми листівками «Посткросінг». Головна мета даного проекту полягала в тому, що завдяки Інтернету учень міг обрати випадкового адресата й надіслати йому яскраву українську листівку традиційною «живою» поштою. Гімназистам сподобалось відправляти маленький мистецький витвір та ще й з маркою та поштовим штемпелем іншої країни – справжній подарунок для всіх поціновувачів-філателістів. Тим більше, що жоден відправник не залишиться без подібного подарунка у відповідь, адже це є мета даного проекту «Ви відправили – і Вам відправили».

Таким чином, звичайне захоплення перетворилося на глобальну культурну програму. Учні поринули у світ мистецьких шедеврів, якими є художні поштові картки, і пізнають багато нового про різні країни, а ще й у такий спосіб збирають дуже цікаві колекції, які з часом стануть неабиякою пам’яткою. А найбільшою цінністю даного проекту є те, що учні наживо пишуть листівку, а не просто «зависають» в Інтернеті.

Підводячи підсумки, тиждень іноземних мов дуже сподобався учням, вчителям та батькам гімназії. Особливо вразила Олеся Зимак, яка отримала 345 валентинок від одного незнайомця!!!!!!!!!!!!! Кохання творить чудеса!

 

Написати коментар

Current ye@r *