Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


“Створення іміджевої політики у Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича” – тема семінару директорів та заступників шкіл міста

«Потрібно вміти вчасно змінити себе! Зміна іміджу – фундаментальний крок до великих перемін» . Саме під таким гаслом 20 лютого 2015 року Чортківська гімназія приймала шановних гостей – директорів та заступників шкіл міста Чорткова, працівників управління та міського методичного кабінету – для участі у семінарі на тему «Імідж як складова управління сучасною освітньою установою». Запрошені взяли участь у щоденній молитві за мир в Україні. Під час екскурсії, яку провели для них гімназисти, познайомилися з минулим закладу, побачили, чим живе гімназія сьогодні. Пізнавальним і актуальним був виступ завідувача міським методичним кабінетом Данильчак О.Я. про створення позитивного іміджу як необхідної умови функціонування сучасної школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Весновська Н.Б. окреслила основні напрямки «іміджевої політики» гімназії. Глибоким аналізом результатів гімназистів у обласних олімпіадах та ЗНО вразив виступ директора гімназії М. В. Каськіва. Про значення участі учнів гімназії у міжнародних проектах розповіла заступник директора з викладання іноземних мов Великоборець Н.І. Результати опитувань батьків, учнів та вчителів щодо ідеального вчителя, школи, комфортності навчання повідомила практичний психолог Рибачок С.М. Активно і весело попрацювали присутні у групах, створюючи напрямки формування позитивного іміджу свого закладу.

Закінчився семінар реквіємом «Герої не вмирають…», приуроченому річниці кривавих подій на Майдані у Києві. Виступи гімназистів та вчителів закладу не залишили байдужими нікого із присутніх.

 

Написати коментар

Current ye@r *