Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Разом із батьками та учнями шануємо пам’ять героїв Небесної Сотні

12 березня 2015 року в приміщенні Чортківського РБК проходили батьківські збори для батьків та учнів Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича. Традиційно розпочав збори директор гімназії М.В. Каськів, який наголосив про важливість успішності, дисципліни та харчування гімназистів.

Також на зборах був присутній начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області І.М.Слободян, котрий звернув увагу батьків на профілактичну роботу зі своїми дітьми, щодо попередження будь-яких злочинів чи хуліганства в позаурочний час.

Після офіційної частини засідання гімназійної ради батьки, вчителі та гості мали змогу співпереживати з хвилюючими виступами своїх дітей на сцені РБК. Захід був присвячений річниці пам’яті героїв Небесної Сотні «А Сотню вже зустріли небеса». Батьки та присутні зі сльозами на очах слухали вірші, пісні, прозу про загиблих героїв Майдану. Кульмінаційною частиною заходу стала сценка «Мамо, не плач», яку продемонстрували заступник директора гімназії Великоборець Н.І. та її син Сашко, учень 5(9) класу гімназії.

Віримо, що пам’ять про героїв, які поклали своє молоде життя на Майдані, на Сході в АТО за неньку-Україну ніколи не згасне у наших серцях.

Написати коментар

Current ye@r *