Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шевченківські дні у гімназії

З 10 по 13 березня 2015р. в гімназії та початкових класах проходили різноманітні цікаві заходи щодо вшанування пам’яті великого сина українського народу – Т.Г.Шевченка.

Тиждень розпочався уроком у 1-А початковому класі “Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське, в душі ми збережемо”, який провела бібліотекар міської бібліотеки для дітей Гуменюк Ольга Михайлівна.

Для учнів організовано “Книжковий вернісаж”, де вони мали змогу переглянути виставку творів поета. Активну участь брали всі діти – декламували вірші, підготували малюнки.

Слово Шевченка переходило від учня до учня, пробуджуючи в них маленьких громадян. А виставка малюнків до його творів заграла веселкою.

Завершився тиждень уроком для батьків під керівництвом класовода Лавриновської Світлани Йосипівни “Іду з дитинства до Тараса. (За оповіданням Д.Красицького ” Малий маляр”)”, від якого всі отримали незабутні враження.

Цей тиждень залишить слід в дитячих серцях, доброту, любов один до одного, до батьків, до вчителів, до України, як заповів Великий Кобзар.

 

Написати коментар

Current ye@r *