Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


У гімназії спортивним бути модно…

З 30.03 по 07.04 в Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича проходила декада «За здоровий спосіб…». З ініціативи вчителя фізичної культури Шевчука В.Є. та повної підтримки усіх фізруків: Плекана І.Д, Борси Б.В. та Беренди А.Г. розроблено програму, положення спортивних змагань. Велику роль у сприянні даного заходу та проведенні відіграла адміністрація гімназії та вчителі, які стали безпосередніми учасниками та вболівальниками даного заходу. Із яким ентузіазмом та радістю учні гімназії взялися до участі у змаганнях!

В програму заходів було включено ряд змагань з різних спортивних дисциплін, а саме:

- Фут зал (першість серед юнаків 3-7 класів), цими змаганнями і почався тиждень, емоціям та підтримці своїх однокласників не було меж, особливо захоплюючою і напруженою грою став супер фінал між командами юнаків 7 класу та командою вчителів, де фортуна посміхнулась учням, в підсумку 2:3 на користь 7 класу.

- Другим етапом тижня (декади) стали змагання з волейболу серед збірних команд 3-7 класів, які виявились не менш видовищними та цікавими. Візиткою змагань була товариська зустріч збірних команд вчителів школи та учнів, де педагоги знову поступились з рахунком 2:3.

- Саме перші два дні настільки активізували школярів, що третього дня на спортивних змаганнях з легкоатлетичних та гімнастичних видів «Старти надій» кожен клас зібрав максимально допустиме число учасників. Справжня «Олімпіада» точилась між учасниками 4-7 класів у змаганнях з підтягування на перекладині, армреслінгу, метанні тенісного м’ячика в ціль, перетягуванні канату та інших дисциплін. Друга частина змагань між учніми 1-3 класів проходила наступного тижня. Команди показали хороші результати у випробовуваннях та здивували прихильників і вболівальників своєю витримкою та бажанням до перемоги.

- Заключним етапом першого тижня були змагання зі стрит-болу між 1-4 класами, де найсильнішими виявились наймолодші учасники – команда 1 класу гімназії, іграми у старшій групі розпочався новий тиждень, де всі з нетерпінням чекали на гру з баскетболу між командами вчителів та збірною командою учнів школи. Фінальна гра закінчилась все-таки перемогою вчителів 60:50.

Кожен з учасників зрозумів, спортивним бути не тільки модно, але й здорово. Отож результати:

І. Футзал Ім – 7, ІІм – 6-А, ІІІм – 5-А;

ІІ. Волейбол Ім – 6-А, ІІм – 5-А, ІІІм – 6-Б;

ІІІ. Стрит-бол, молодша група Ім – 1гім., ІІм – 3-А, ІІІм – 4-Б, старша група Ім – 6-А, ІІм – 7, ІІІм – 5-Б;

ІV. Легкоатлетичні змагання, молодша група Ім – 1гімн, ІІм – 2-А, 2-Б, 3-А, ІІІм – 3-Б, старша група Ім – 6-А, ІІм – 4-А, ІІІм – 6-Б.

Написати коментар

Current ye@r *