Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Зональний етап «Олімпійського лелеченя» у Підволочиську виграли учні Чортківської гімназії

Помірятися інтелектом, спритністю та креативністю до Підволочиська приїхали команди з Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст., Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича та НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназії» м. Копичинці. Усі ці юні спортсмени стали учасниками ІІ-го етапу спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», який відбувся 24 квітня на стадіоні міста Підволочиська.

На урочисте відкриття змагань завітали перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко та майстер спорту України Міжнародного класу з біатлону Світлана Крикончук. Кожен учасник турніру міг ознайомитися з високими спортивними досягненнями Світлани та отримати автограф відомої спортсменки.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, команди нагороджені призами від Тернопільського обласного відділення НОК України.

Переможцем ІІ-го етапу спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» стала команда Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича, яка отримала право виступити у фінальних змаганнях, що відбудуться 30 квітня в Тернополі, на центральному міському стадіоні. Побажайте нам перемоги!

Написати коментар

Current ye@r *