Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Директорський звіт про роботу гімназії у затишному колі дружної гімназійної родини

15 травня 2015 року в РБК відбувся звіт директора Чортківської гімназії Каськіва М.В. про роботу закладу у 2014-2015 навчальному році. Перед заповненою батьками та учнями залою Михайло Володимирович розповів про життя та здобутки гімназії впродовж непростого, багатого на зміни навчального року. Стабільно високі показники у навчанні і в позакласній діяльності і учнів, і вчителів говорять самі за себе. 15 переможців обласного етапу у Всеукраїнських олімпіадах були з гордістю оголошені директором гімназії, а саме:

1. Мероник Тетяна, 5-А,  ІІ місце,  Англійська мова, вч. Піменова Н. Й.

2. Хлібович Ярина,  7 кл.,  ІІ місце,  Англійська мова,  вч. Мельничук Н.П.

3. Хлібович Ярина, 7 клас, ІІ місце,  Німецька мова,  вч. Коваль Н.З.

4. Гальтюк Микола, 3-А,  ІІ місце,  математика, вч. Коваль О.М.

5. Шевченко Тарас, 6-А,  ІІ місце,  екологія, вч. Богданець Н.Л.

6. Нестеренко Роксолана,  7клас,  ІІмісце,  Російська мова, вч. Михайляк Г.Г.

7. Лижечка Олена, 6-Б,  ІІІ місце,  Англійська мова, вч. Попик І.А.

8. Чайковська Христина, 5-А ,ІІІ місце, Німецька мова, вч.Файницька Т.О.

9. Заболотна Марта, 6-Б, ІІІ місце, І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН,  Німецька мова Коваль Н.З.

10. Данчук Віктор 4-Б ІІІ історія Петровська С.П.

11. Нестеренко Роксолана 7 ІІІ історія Петровська С.П.

12. Жаб»юк Марія 7 ІІІ географія Присунько Л.О.

13. Пелехата Марія 7 ІІІ астрономія Головень Н.М.

14. Гавор Михайло 7 ІІІ математика Дригуш Я.В.

15. Дерій Діана 7 ІІІ технології Горяча Н.В.

Пан Каськів згадав і про численні оновлення у стінах гімназії, які нині можна побачити. Звісно ж, усі добрі підсумки є тим урожаєм активної та злагодженої співпраці викладацького колективу та батьківських комітетів, які з розумінням ставляться до потреб школи. Наприкінці виступу директор вручив подячні грамоти саме родинам гімназистів, які відзначилися протягом навчального року.

Далі голова гімназійного фонду Війтюк Н.В. зачитала короткий і вичерпний звіт щодо використання батьківських коштів на потреби гімназії. На завершення офіційної частини звіту, голова гімназійної ради Великоборець Н.І. зачитала витяги з протоколів та запропонувала оцінити роботу закладу. Уся зала проголосувала одноголосно і дала високу оцінку. Пізніше були прийняті резолюції щодо визначення кращих учнів, команд та досягнень за підсумками року.

Вдалим фіналом став концерт, присвячений українській родині, зітканий з натхненних учнівських виступів, пронизаний поетичними рядками вдячності, зізнаннями у любові найріднішим людям – своїй сім»ї. Особливо вразили строфи авторського вірша Єник Л.М., а також композиції у виконанні учительського вокального ансамблю під керівництвом педагога-організатора Бишовець Н.Й. Гідним фіналом затишного свята родини стала відома пісня Тіни Кароль «Україна – це ти» у виконанні тріо гімназисток: Грицей Ангеліни, Матійчук Юлі та Скрентович Юлі. На завершення свята влучно висловився й о. Володимир Заболотний, підкресливши, що має за честь також бути частиною цієї велелюдної родини. Дякували школі і батьки випускників, які попри усі складнощі нинішніх освітніх перипетій залишаються на висоті успішного навчання.

Написати коментар

Current ye@r *