Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Бронзові призери “Олімпійське лелеченя-15″ повернулися з Києва

17 вересня, у санаторному комплексі «Пуща Озерна», що під Києвом, урочисто відкрився фінал Всеукраїнського проекту #ТиЛідер: Твори! Вивчай! Перемагай!  Даний захід проходив як спортивно-масові змагання «Олімпійське лелеченя-2015». У церемонії відкриття взяли участь уславлені олімпійці Сергій Бубка, Ірина Мерлені, Олексій Торохтій, Олена Костевич, Вікторія Терещук, Альона Пахольчик, Олена Говорова, Анна Сорокіна та Антон Кузнецов. Відкриття відповідало всім канонам справжніх Олімпійських ігор – підняття прапора, клятва спортсмена, тренера і судді, запалення олімпійського вогню та парад команд. «Приємно, що традиція вшановувати найкращих спортивних дітей продовжується. Хочу побажати вам вести боротьбу поважаючи свого суперника та залишатись лідерами по життю. Досягайте поставлених цілей та впевнено крокуйте до своєї мети», – побажав головний олімпієць країни. Після всіх урочистостей олімпійці роздали чимало автографів та зробити безліч фотосвітлин, які назавжди залишаться на згадку про цей чудовий день.

В той же день для команд відбувся перший конкурс «Презентація», де вони перед суддями та своїми новими друзями показали свої творчі, спортивні та музичні здібності. 25 команд з усієї країни на розгляд суддів, почесних гостей й олімпійців представили свої спортивно-творчі номери. Перед глядачами розігрувались справжні театральні постановки та танцювальні композиції. Але як на будь-яких змаганнях переможець може бути лише один. За рішення суддівської колегії із сумою 1057 балів перемогу здобули представники Сумщини. Друге місце посіли їх однолітки з Херсонщини (1053), а третє – команда Тернопільщини (1034), яку представляла Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича. Команда «УРА», тренер Плекан І.Д. вперше виступила на змаганнях такого рівня і показала досить хороший результат. У підготовці до конкурсу «Презентація» висловлюємо щиру подяку хореографу Легкій А.А. та заступнику директора Великоборець Н.І.

Непередбачуваність, емоційність, радість перемоги і сльози розчарувань все це було під час конкурсу «Естафета», у якій взяли участь всі 25 команд. Кожна з них була поділена на 12 етапів і мала показати найкращий час. До фіналу зуміли пробитись три команди – Запорізької, Київської та Волинської областей. Чемпіонами конкурсу «Естафета» стали представники Запорізької області, які пройшли всі етапи з часом 107.08, «Срібло» – у команди з Київщини (109.59), «бронза» — у Волинян (110.95). Тернопільщина зайняла 9 місце.

З ініціативи директора Чортківської гімназії Каськіва М.В. та фінансової підтримки Управління освіти Чортківської міської ради учні мали можливість в одинакових спортивних костюмах та формах гідно представити Тернопільщину. Кожен день починався із фізкультзарядки, яку проводили найкращі спортсмени України. Протягом тижня діти не лише змагались у спортивних змаганнях, демонстрували свої творчі та інтелектуальні здібності, спілкувались з олімпійськими чемпіонами та призерами, плавали в басейні, а дізнавались багато корисної й цікавої інформації, яка направлена на виховання у дітей лідерських якостей та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. В урочистій церемонії закриття взяли участь призери Олімпійських ігор з вітрильного спорту Альона Пахольчик, зі стрибків у воду Ілля Кваша і новоспечений чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк, які й вручили медалі та призи від Національного олімпійського комітету України переможцям й призерам проекту. Нагороди отримані, прапори спущені, але позитивні емоції, неймовірні враження та нові друзі залишаться в пам’яті назавжди.

Написати коментар

Current ye@r *