Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Мандрівка до Львова

“Львів є містом полікультурного спадку. На його візантійську основу наклалися польське,німецьке, єврейське ,вірменське, австрійське, а згодом і радянське нашарування. Через Львів відбувалася трансляція європейських віянь, через нього йшли в Україну католицизм, протестантизм, контрреформація(…) Місто спробувало усі великі європейські стилі-готику, ренесанс, бароко, класицизм….”

Чудовими осінніми вихідними, 7-8 листопада, учні та вчителі Чотківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича разом з директором гімназії Каськівим М. В. мали змогу відвідати культурну столицю України – місто Львів.

Львів – це місто моєї мрії. Наша екскурсія розпочалася з візиту до стадіону «Арена», який став відомий, завдяки Євро-2012. Це щось надзвичайне: сучасне обладнання, шикарний стадіон та ще й тренувальні зали, де часто приїжджають знамениті футболісти. Пізніше ми відвідаи міський арсенал зброї. Це, очевидно, було цікаво більше хлопцям, ніж дівчатам. Найбільше мені запам’ятався син Юлії Юріївни, який розповідав цікавіше, ніж екскурсовод. Після «Арсеналу» ми попрямували на площу «Ринок». Усі маленькі кав’ярні дуже вабили, тому ми не стримались і завітали в одну з них. Кава була надзвичайно смачна. Я буду пам’ятати її смак довго. Також ми відвідали шоколадну майстерню, Майстерню карамелі, Копальню кави. Увечері ми вирішили прогулятися вулицями Львова. Атмосфера старого міста допомагала нам не відчувати втому після важкого дня. Після прогулянки по вечірньому Львову ми поїхали на турбазу, яка розташована за межами міста, але у дуже гарному районі. Вечеря була чудова, ніч промайнула як одна мить, сніданок — смачний. Зранку ми повернулися у місто-мрію, побували на цвинтарі, де покоїться тіло Кузьми Скрябіна. Також ми відвідали Шевченківський гай та відомий на весь світ музей під відкритим небом – Личаківський цвинтар.

Поїздка минула чудово. Мені хочеться ще не раз повертатися до Львова, який закарбувався в моїй пам’яті надовго.

Яковець Татьяна, учениця 6 класу

Написати коментар

Current ye@r *