Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Впровадження проекту eTwinning

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу. Зараз до eTwinning Plus входять: Україна, Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Всі ці країни приєдналися до проекту в 2013 р.
eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.
У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.
А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!
У 2013 р Міністерство освіти України відібрало 77 перших шкіл, які висловили бажання взяти участь у програмі eTwinning. Протягом 2014 року до програми приєдналося 56 нових шкіл з України.
У 2015 учасником програми стала і Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича. 12 листопада 2015 року у м. Києві пройшов тренінг із серії eTwinning Plus Practical Session 2015, у якому взяла участь Мельничук Наталія Петрівна, вчитель англійської мови. У рамках заходу ітвіннери-початківці ознайомилися з з основними інструментами програми та корисними сервісами для уроків і проектної роботи. Амбасадор Ірина Фіголь поділилася з новачками своїм практичним досвідом участі у програмі, а Наталя Наявко розповіла про інструменти порталу eTwinning Plus та TwinSpace,останні новини та приємні можливості, зокрема, нагоду отримати European Prize. Польський амбасадор Барбара Нсір продемонструвала приклади своїх найкращих eTwinning-проектів.
Учасники тренінгу були приємно вражені його організацією та манерою проведення. Адже такі заходи є сильною мотивацією для вчителів, які повертаються у школи з новими ідеями і заряджають ними своїх учнів. Вкінці заходу кожен вчитель отримав пам’ятний сертифікат учасника тренінгу.

Написати коментар

Current ye@r *