Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Справжні «триллери» у міських змаганнях з баскетболу

Справжні «триллери» розігралися під час чемпіонату міста з баскетболу серед юнаків. У вівторок зустрілися команди юнаків школи–інтернату та гімназії. По ходу зустрічі після першої половини матчу рахунок був 21:9 на користь команди гімназії. Та в другій половині гри нашу команду наче підмінили. Рахунок стрімко змінювався на користь команди школи-інтернату і був момент, коли наша команда вигравала лише одне очко 24:23. І тут тренер гімназистів, Плекан Іван Деонізійович випустив на майданчик Віктора Сов»яка. І в один із моментів саме він перехопив атаку суперника, а його товариші завершили свою атаку кільця успішно, в результаті чого матч закінчився перемогою гімназистів з рахунком 28:24.
Наступного дня, 09 грудня 2015 року наша команда в не менш напруженій боротьбі обіграла команду ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з рахунком 28:22, зробивши вагому давку на перемогу в чемпіонаті. Адже для цього нашій команді залишилось перемогти команди ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та №2.
Ми гордимося нашими баскетболістами, та особливо слід відзначити наших центрових Піжука Едуарда, Короля Олександра, Єника Назара, плеймейкера Шевченка Тараса, захисників Михайла Довжика, Олександра Великоборця.
10 та 11 грудня команду Чортківської гімназії представляли молодші спортсмени: Лось Максим, Сов”як Віктор, Сорокопуд Юрій, Коцюк Любомир та Шептицький Борис, які впевнено обіграли команди ЗОШ №6, 2. А тут – фрагменти напружених протистоянь і щасливі миті перемоги. Вітаємо команду юнаків та їхнього тренера з баскетболу Плекана І.Д. із почесним і заслуженим першим місцем серед міських шкіл!

Написати коментар

Current ye@r *