Зі святом останнього дзвоника!

27 травня 2016 року на подвір”ї Чортківської гімназії пролунав останній дзвоник. На свято прийшла уся гімназійна родина: учні, батьки, вчителі, пенсіонери, гості, яких щиро і радісно привітав директор гімназії Каськів М.В. На святі були присутні гості Чортківської міської ради: Шматько В.П., Дзиндра Я.П. та Богута В.В., які привітали учнів із закінченням 2015-2016 навчального року і подарували путівки на відпочинок у Карпатах усім чемпіонам області “Олімпійське лелеченя-2016″. Найшанованішими на святі були випускники-2016. Їх у цьому навчальному році – 30. Усі вони успішно склали ДПА і з гордістю вступають у самостійне доросле життя. Свято завершилось спільною подячною молитвою у церкві Святої Покрови, яку провели отці Михайло та Андрій.

Адміністрація гімназії бажає усій гімназійній родині весело провести літні канікули, а випускникам успішно скласти тести ЗНО і вступити до найкращого ВУЗу.