Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вже друга медаль поспіль у наших лелеченят!

З 23 по 30 вересня в Міжнародному дитячому центрі «Артек», що у Пуща-Водиці, відбувається фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Вже вшосте Національний олімпійський комітет України, який є ініціатором цього спортивного свята, збирає найспортивніших, найактивніших і найрозумніших дітей з усіх куточків нашої країни.

Протягом тижня 300 дітей з 25 регіонів країни не лише змагатимуться у таких конкурсах як: «Презентація команд», «Олімпійська вікторина», спортивна естафета, рухлива гра, а й спілкуватимуться зі спортсменами під час чату з олімпійцями, вчитимуться та удосконалюватимуть свої навички з плавання, здорового та правильного харчування й просто весело та по-олімпійські проводитимуть час.

Команда «Ура» з Чорткова – переможці першого і другого конкурсів «Олімпійського лелеченя»!

У перший змагальний день на Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» визначені перші переможці. У конкурсі «Презентація», перемогу здобули учні Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича (команда «Ура»), що на Тернопільщині, які набрали у сумі 1174 бали. Друге місце посіли представники Черкащини (команда «Берегиня», 1171 бал), а третє – Вінниччини (команда «Мрія», 1150 балів).

«Якщо чесно, на перемогу не налаштовувались, планували потрапити в десятку найкращих, більше розраховували на естафету. Діти дуже раді та щасливі», – ділиться своїми враженнями вчитель фізичної культури команди-переможниці Іван Плекан. За його словами з першим місцем привітав вже і мер міста Чорткова, В.П. Шматько, який дуже сильно підтримує команду, як фінансово, так і морально.

За словами суддів, рівень постановок був досить високим, чимало цікавих родзинок презентували команди, а тому важко було визначити найкращих.

Сьогодні, 25 вересня, юні олімпійці з 25 регіонів країни розіграли нагороди у спортивній естафеті. Кожен з учасників команд (6 хлопців, 6 дівчат) мав продемонструвати свої вміння на одному з 12 етапів. Хто показав найкращу швидкість за часом і безпомилковість виконання усіх станцій, потрапляв до фінальної трійки.

За титул чемпіона у спортивній естафеті «Олімпійського лелеченя-2016» боролись: Київська, Тернопільська та Запорізька області.

Саме в такому порядку, як і у півфіналі, завершили свої виступи команди у фінальній стадії змагань.

Отож, команда “УРА” за два дні змагань виборола дві медалі: золото у презентації та срібло в естафеті. Так тримати! Бажаємо успіхів у подальших конкурсах! Ми ВАМИ пишаємось!

 

 

Написати коментар

Current ye@r *