Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


А наші дівчата просто СУПЕР!

27 жовтня в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 завершився останній тур першості міста з волейболу серед дівчат і самі змагання в цілому.

Як і передбачалось, сенсацій не відбулось, за результатами попередніх турів місця вже практично були визначені. Трійка лідерів, яка сформувалась за результатами ігор переконливо довела своє місце на пєдесталі в останніх іграх змагань. В підсумку турнірна таблиця виглядає слідуючим чином:

1 місце – Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича – (5 ігор, 5 перемог – 14 очок);

2 місце – ЗОШ № 7 – (5 ігор, 4 перемоги, 1 поразка – 13 очок);

3 місце – ЗОШ № 2 – (5 ігор, 3 перемоги, 2 поразки – 9 очок);

4 місце – ЗОШ інтернат – (5 ігор, 2 перемоги, 3 поразки – 5 очок);

5 місце – ЗОШ № 5 (5 ігор, 1 перемога, 4 поразки – 4 очка);

6 місце – ЗОШ № 6 (5 ігор, без перемог).

Традиційно нагороджували переможців та призерів начальник управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради – Л. М. Поліщук та начальник відділу молоді та спорту Чортківської міської ради В.С. Нагірний, які в свою чергу нагородили команди презирів змагань грамотами, а команду переможців – кубком, крім цього всім командам учасникам змагань були вручені волейбольні мячі від міського голови Володимира Петровича Шматька. Надалі збірна команда дівчат ( Мероник Тетяна, Гладка Олександра, Провальна Катерина, Процків Тетяна, Расевич Інна, Глинська Діана, Війтюк Надія, Рибачок Анастасія, Величко Аліна – всі Чортківська гімназія; Рябкова Віталіна, Кучерява Христина та Царик Аліна – ЗОШ № 7) під керівництвом В. Шевчука – вчителя Чортківської гімназії буде представляти наше місто на обласних зональних змаганнях, які відбудуться 19 листопада у місті Хоростків.

 

Написати коментар

Current ye@r *