Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Гімназія відзначила третю річницю Революції Гідності

21 листопада. Для мільйонів українців ця дата стала початком боротьби за власну незалежність. Саме з неї три роки тому розпочалася Революція Гідності, яка перевернула світогляд українців, змінила історію, сколихнула увесь світ. Вона стала підгрунтям для Майдану, точкою відліку нового життя нашого народу.

Третю річницю Революції Гідності відзначила і гімназія ім.М.Шашкевича. Адже саме учні –гімназисти були одними з перших, хто вийшов і започаткував Чортківський Майдан, щоб відстоювати про європейський напрям розвитку України.

Цей день у гімназії розпочався із спільної молитви за мир і спокій в державі, згадали події 2013 року, вшанували пам’ять полеглих на Майдані героїв. Незважаючи на холодну погоду, учні 1-7-х гімназійних класів та педагогічний колектив гімназії долучилися до міського заходу відзначення 3-ї річниці Революції Гідності на центральному майдані міста, де разом зі святими отцями пом’янули невинно убієнних борців за свободу. Світлини Небесної Сотні, принесені гімназистами, нагадували кожному із присутніх про їх подвиг в ім’я майбутнього України.

Запаленими лампадками і розгорнутими прапорами вшанували полеглих борців.

День Гідності і Свободи в пам’яті кожног з нас має залишатися назавжди. Бо лише усвідомлюючи себе великим і сильним народом, якому даровано багато, здобудемо і волю, і долю.

 

Написати коментар

Current ye@r *