Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Голгофа голодної смерті

«Голгофа голодної смерті» – під таким заголовком у Чортківській гімназії ім. М. Шашкевича проходив вечір – реквієм, приурочений Дню Голодомору . Учасники виступу , учні 4(8) Б класу, зі сльозами на очах зачитували спогади очевидців тих «чорних» часів на Україні, коли діти та їхні батьки вмирали від голоду. Дівчатка- «зірочки» відтворювали сцену померлих діточок, які невинно загинули голодною смертю і стали зірочками на небі, які до сьогоднішніх днів моляться за нас. «Мої синочки, доньки малолітні! Чом ви так тяжко й страшно мовчите? Ви вже ніколи рідній Україні своїх сердець і душ не віддасте… – такими словами до «дітей-зірочок» зверталася учениця Христина Дмитрук.

Важко сьогоднішнім учням уявити собі ті страшні часи голодомору, які відбувалися в Україні в 1932 – 1933 роках. Свідомість сучасного покоління не сприймає того жахіття, яке пережили наші предки,але ми не маємо права забувати ці події. Учасники реквієму душевно розповідали вірші, спогади про голодомор, тужливо лунала пісня «Свіча» у виконанні Олени Ганулі.

Звершився вечір – реквієм словами вірша, який читав Олександр Ягозінський «…Госоди, нам прости, Господи, їм прости, титм, що рано пішли до Тебе…»

Написати коментар

Current ye@r *