Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Помічники Святого Миколая

Усім нам добре відома істина, що рух – це життя, а життя – це рух. На жаль, ми часто нехтуємо цим даром, який нам подарував Господь. Але поміж нас є ті, які добре знають, цінують і віддали б усе за будь-яку можливість жити повноцінно. Це люди з обмеженими можливостями, інваліди.

Гімназія ім. М.Шашкевича завжди є активним учасником благодійних акцій в підтримку дітей інвалідів. Тож і цього разу, напередодні свята Миколая, гімназія розпочала свій тиждень із благодійної акції « Помічники Святого Миколая». Протягом тижня учні збиратимуть різноманітні подарунки , які 19 грудня Миколай принесе дітям з обмеженими можливостями.

Після уроків, 12.12, в спортивному залі гімназії за участі хореографічної студії RDS та дітей-вокалістів відбувся благодійний вечір дитячої творчості « Усміхнись та подай руку допомоги» на підтримку центру соціальної реабілітації дітей інвалідів « Дорога в життя». Усі зібрані під час акції кошти передано керівникові дитячого реабілітаційного центру.

Долучаймось активно до гімназійної акції , адже Святий Миколай приходить до усіх. Зробімо діток з обмеженими можливостями щасливими, адже вони теж з нетерпінням чекають своїх подарунків.

Написати коментар

Current ye@r *