Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Лауреат міжнародного конкурсу

З 4 по 6 листопада у Львові проходив ХХV ювілейний конкурс читців польської поезії “Кresy” ім. Адама Міцкевича.

Цей захід проводиться у всіх країнах,де є польські спільноти. Географію конкурсу складали здебільшого представники Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей.

Гімназію ім. М.Шашкевича і водночас Суботню школу польської мови при товаристві А.Міцкевича у Чорткові на конкурсі представляв учень 5(9) Б класу Назар Бабин.

Він здобув I місце і право разом з Маркіяном Головчаком (м. Стрий) репрезентувати Україну на ІІІ етапі конкурсу у Біломустоці (Польща).

З 5 по 10 грудня відбувся завершальний етап конкурсу «Кresy» у Біломустоці . У ньому взяли участь 29 учасників з 12 країн, а саме: України, Білорусії, Росії, Болгарії, Чехії, Румунії, Молдови, Литви, Латвії, Болгарії, Казахстану та Грузії. За час існування конкурсу у ньому взяло участь близько 55000 учасників. Цьогоріч спробували свої сили у даному змаганні 3 678 читців з різних країн, 1300 з них змагалися в Україні. Програма конкурсу вміло поєднала у собі навчання, змагання та змістовний відпочинок. 10 грудня в Білостоцькому театрі ляльок відбувся гала-концерт, в якому свої твори прочитали лауреати конкурсу. Серед них і наш Назар Бабин, який, хоч і виявився наймолодшим учасником, все ж отримав почесну відзнаку конкурсу.

,

 

Написати коментар

Current ye@r *