Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Різдвяні дзвони пролунали

Різдво. Це свято добра, любові, спокою, оповите таїною і казкою, здійснює мрії, зцілює душі і веде до якоїсь тихої незбагненної покори перед маленьким Дитятком, що спочиває в яслах і прийшло спасти увесь світ. Радіє і торжествує земля і небо, кожна жива істота прославляє новонародженого Ісуса. Ангели несуть радісну звістку у кожну родину, у кожну хатину, бо народився Син Божий.

Дух і радість Різдва принесли у гімназію янголята із початкової школи, які у вівторок, 27 січня, славили маленького Ісуса своїми неповторними вертепами. Це дійство, що відбувалося в актовому залі гімназії під назвою «Різдвяні дзвони», принесло для всіх присутніх не лише задоволення від споглядання, але й наповнило душі і серця якоюсь дитячою щирістю і теплом.

На свято були запрошені сестри-монахині із Згромадження Сестер Пресвятої Родини.

Комісія у складі директора гімназії – Великоборець Н.І., заступників Весновської Н.Б., Чайковської І.Я. та Горячої Н.В, секретаря Холоденко Г.Д. не лише оцінювала виступи, а й разом з дітьми і батьками щиро долучалася до коляди.

І хоча вертеп кожного класу був неповторним, все ж найкраще себе проявили учні 3 А та класовод Лавриновська С.Й. До дійства діти залучили ще й своїх батьків, які зіграли ролі Ірода, Марії та Йосипа. А мама Ірина Брунда власним віншуванням привітала усіх з прийдешніми святами. Її слова проникали в душу кожного, оскільки нагадували ще й про наших воїнів-захисників на Сході.

У середу, 28.12, на урочистій лінійці, учням початкової школи директор гімназії Великоборець Н.І. вручила дипломи з подякою за участь в конкурсі вертепів « Різдвяні дзвони». Для кожного класу була визначена номінація:

1 А клас – номінація « Клас-оригінальність».

1 Б клас – номінація «Найвеселіший колядник».

2 А клас – номінація « Краща сценічна постановка».

2 Б клас – номінація « Клас-креативність».

3 Б клас – номінація « Клас-соловейко».

4 А клас – номінація « Найкращий артистизм».

4 Б клас – номінація « Найкраща різдвяна зірка».

Гран-прі за участь у конкурсі вертепів отримав 3 А клас із класоводом Лавриновською С.Й. Їх нагороджено безкоштовною поїздкою на екскурсію в печери у травні. Вітаємо переможців і вболіватимемо за них на міському етапі конкурсу вертепів у нашому місті.

 

Написати коментар

Current ye@r *