Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Декада іноземних мов у гімназії

13-24 лютого 2017 у Чортківській гімназії пройшла декада іноземних мов і стала ще одним приводом для вдосконалення рівня володіння англійською та німецькою мовами. Тим паче, коли можливість для цього є !!!
Цього разу ми зробили акцент на ознайомленні учнів з культурою та символами англомовних країн, а також культурою Німеччини та Австрії. Наша декада виглядала наступним чином.
У перший день (13.02) учні прикрашали свої класні кімнати відповідно до країни, яку вони вивчали. Зокрема, 1-ші гімназійні класи запросили нас у гості до Австралії, 2- гі до США, 3-ій у Шотландію , 4-ті до Канади, 5-ті до Німеччини та Австрії, 10-й в Уельс та Північну Ірландію, а учні 11-го класу до Англії. Завдяки старанням вчителів, батьків та учнів нам вдалося створити неймовірну атмосферу, яка сприяла пізнанню нового та невідомого.
14.02 ми вітали один одного з Днем святого Валентина, надсилаючи теплі побажання друзям і коханим. Крім того, ми підготували Postcrossing cards для друзів з-за кордону.
15.02 учні гімназії пізнавали англомовні країни складаючи кросворди, зображаючи їх на малюнках та складаючи колажі з невідомих фактів.
16.02 – день перегляду романтичних фільмів та написання огляду.
17.02 ми ділилися спогадами про святкування Дня святого Валентина, переглядаючи і поширюючи фотографії.
Наступний тиждень (20.02) ми розпочали з написання есе про важливість вивчення іноземної мови.
21.02 гімназисти вражали виготовленими власноруч подарунками до Дня закоханих.
22.02 у школі відбувся квест на краще знання культури та символів країн, в якому взяли участь учні 1-7 гімназійних класів .
Квест став своєрідною підготовкою до Всеукраїнської гри з англійської мови “PUZZLE”, проведеної 23.02. У грі взяли участь 67 учнів гімназії.
Фінальним акордом нашої неймовірної декади став Віденський бал, який відбувся 24 лютого 2017 року. Учні та вчителі демонстрували свою майстерність, а хореограф гімназії Чертова Н.В. провела майстер клас бального танцю. Враження від проведеної декади іноземних мов залишилися неймовірні серед учнів, вчителів та батьків.

Написати коментар

Current ye@r *