Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Місячник правових знань

З 6.02 по 3.03.2017 року в гімназії ім. М.Шашкевича проходив місячник правових знань. В рамках його проведення вчителями права Кушнір Ю.Ю. та Петровською С.П. організовано ряд цікавих та змістовних заходів.

Розпочався місячник правових знань із оформлення гімназії плакатами та малюнками на тему ” Права людини очима дітей”, виховної години ” Міжнародно-правові документи з прав дитини і людини”, відвідання учнями та вчителями виставки ” Люди свободи”, що була представлена у Будинку культури ім. Катерини Рубчакової. Надзвичайно цікавими виявились фотоколажі гімназистів  ” Як я реалізовую свої права” .

Учні 1-х гімназійних класів разом із вчителем Петровською С.П. здійснили казкову правознавчу подорож, на якій вони не лише були персонажами улюблених казок, а й вміло, по-дорослому, визначали і тлумачили права та обов’язки казкових героїв, а також усіх громадян України.

Гімназисти 5-х класів, разом зі своїми вчителями права Кушнір Ю.Ю. та  Петровською С.П. провели брейн-ринг ” У країні правознавства”. На цьому заході дві команди  демонстрували свої знання у галузях права та визначали ступені правопорушень у тій чи іншій інсценізованій ситуації. У чесній грі учнів перемогла нічия.

Упродовж цілого місячника проводилась робота з батьками психологом гімназії Рибачок С.М. з приводу насильства у сім’ї та школі, проблем навмисного самоушкодження молоді.

Завершальним етапом проведення заходів на правову тематику стала участь гімназистів в інтелектуальному турнірі “NATUS VINCERE”, що проходив на базі Тернопільського національного економічного університету. Його метою є створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей учасників, формування в них інтересу до історії, права, психології, наукової діяльності. І хоча цього разу учасники турніру, учні 6-7 гімназійних класів, перемоги не здобули, проте отримали величезний досвід у проведенні таких заходів, який в майбутньому все ж приведе їх до омріяної перемоги.

 

 

Написати коментар

Current ye@r *