Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Пісня – душа народу

Минають віки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші, а народна пісня залишається, через усі поневіряння проносить вона свій первісний чар, свою нев’янучу молодість. Українська  пісня є особливою, її люблять співати не лише дорослі, а й сучасне маленьке покоління свідомих українців.

Тож продемонструвати свої навички любові до рідних звичаїв і традицій  вирішили учні 3-Б класу Чортківської гімназії разом зі своєю вчителькою  Чхало Любов Василівною та студенткою  Чортківського педагогічного коледжу  ім. О.Барвінського Грабовецькою Мариною Мирославівною. Створене ними родинне свято «Пісня – душа народу», що відбулося 16 березня 2017 року, подарувало присутнім безліч позитивних емоцій та віру в те, що поки наша пісня житиме, ми нездоланні.

Свято стало справді родинним. До його проведення залучились не лише учні, а й батьки. Пісня « Родина», у виконанні Дерманської Інни та її тата, Дерманського Олега Романовича , нагадала усім про найдорожче для кожної дитини  –  люблячу родину.

Мандруючи  історією української пісні, маленькі соловейки  провели присутніх легендою  про таланти і дівчину-Україну, якій Господь подарував пісню.  Сон  і Дрімота,  вічні захисники дитячого сну, допомагали мамі у її колискових, безстрашні козаки виявляли  легендарні походи в  історичних піснях, а всім відомий  Гриць представив родинно- побутовий вид народної пісні.

Невід’ємною частиною нашого сьогодення є боротьба за мир і спокій в Україні. Тож усім захисникам, що знаходяться далеко від рідного дому, оберігаючи державний кордон,  діти присвятили  композицію  « Мій тато – герой».

Завершуючи своє свято, учні пообіцяли берегти і примножувати традиції нашого народу.

Написати коментар

Current ye@r *