Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Тиждень дитячої книги

З 03.04 по 07.04.2017 року в гімназії ім. М. Шашкевича проходив тиждень дитячої книги. Традиційно його відзначають на початку квітня і приурочений він Міжнародному дню дитячої книги.

Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради з дитячої книги. Відзначається щороку за рішенням ЮНЕСКО (починаючи з 1967) 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
То ж серед ряду заходів, проведених бібліотекарем гімназії Міщій С.М. ( книжкові виставки, бібліотечні уроки, конкурс дитячих малюнків), яскравим завершенням Тижня книги стало літературно-музичне свято ” Казкова країна Андерсена”, до проведення якого були залучені учні 1-х гімназійних класів та їх класні керівники Качур І.Й. та Файницька Т.О. Маленькі актори не лише провели присутніх нелегким творчим шляхом письменника Ганса Крістіана Андерсена, а й подарували присутнім приємні моменти занурення у казку ” Снігова королева”, вкотре наголошуючи на вічній істині перемоги добра над злом.

Написати коментар

Current ye@r *