Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Страсний тиждень в благодійності

Вже стало доброю традицією в Чортківській гімназії ім. М. Шашкевича проводити Страсний тиждень в благодійності. Так і цього року, починаючи з 6 по 14 квітня гімназисти та вчителі, а також батьки долучилися до цієї благородної справи. Приносили різні продукти, солодощі, закрутки, одяг, паски, яйця і все необхідне до Великоднього столу потребуючим.
В першу чергу відправили 6 ящиків продуктів і 2 ящики солодощів з писанками для воїнів АТО.
Під назвою «Великодній кошик» відправили для «Карітасу» ящики з макаронами, крупою, консервацією. Багато пасок та різних смаколиків відправили для людей похилого віку, які проживають там. Великою несподіванкою для учнів була зустріч з Марією Штепою, яка розповідала цікаві історії про її безпосередню участь у боротьбі за незалежність України.
Не забули про дітей – сиріт, дітей з обмеженими можливостями, дітей з «Дому милосердя». Для них ми приготували іграшки, одяг і звичайно ж багато солодощів.
Зі щирістю та розумінням відгукнулися учні гімназії на акцію «Дорогою добра і милосердя», зібрали 1257грн. дітям – інвалідам Чорткова.
Вчителі та учні активно провели Місячник Червоного Хреста в гімназії, а також розповсюдили марки для учнів та вчителів на суму 1300 грн.

Написати коментар

Current ye@r *