Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вихідні у Карпатах!

Чи можливо всього за два дні і відпочити, і провести час  з друзями, і навчитись чомусь новому? Подорожуючи, можливо все.

Отож, як ми всього досягали. Цього разу на нас чекала перлина української природи – Карпати. Розпочали ми свої пригоди з Гошівського монастиря (греко-католицький монастир у селі Гошові Долинського району на Івано-Франківщині). Він вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Чарує не лише територія храму, але й душевна атмосфера всередині. Здавалось би, звичайний храм, але варто відвідати його задля щирої молитви  і  благословення від чудотворної ікони «Цариці Карпат». Наповнені теплотою небес, ми вирішили додати адреналіну в кров. Хорошою  альтернативою стали Скелі Довбуша (унікальний скельний комплекс, названий на честь легендарного опришка  Олекси Довбуша). Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. Варто пролізти крізь вузесеньку щілину між двома скелями-гігантами, підкорити вершини гір, торкнутись до краплин дощу – і все, здається, світ лежить в тебе під ногами. Відчуття просто неймовірні. Душа заживає.

Що ж, коли душа здорова, варто подбати і про тіло, випивши джерельної моршинської води.

Як щодо музею? Нудно? Аж ніяк! Висока техніка, наука через гру, імітація пташиного гнізда і співу, магнітний ланцюжок живлення, логічні ігри з підсвіткою, подорож лабіринтом з мурахами і багато-багато цікавого! Музей майбутнього? Ні, всього лише інтерактивний музей на Івано – Франківщині.

Згодом високу науку довелось змінити на  неймовірну карпатську природу. Ліси, ріки, водоспади, гуцульська музика, щирі місцеві жителі. Насолодитись всім цим і не тільки допомагала подорож старим трамвайчиком.

Ось так, за два дні, можливо доторкнутись до всього: від мертвого до пульсуючого. Заради таких почуттів можна віддати все.

Дякуємо нашим керівникам: Кушнір Ю.Ю., Петровській С.П., Файницькій Т.О. та Мельничук Н.П., що організували цю екскурсію та подарували нам  незабутні вихідні.

Баюк Анастасія, учениця 5-Б класу.

Написати коментар

Current ye@r *