Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Літня мовна школа в гімназії

З 29 травня розпочала свою роботу Літня мовна школа. Цікаві, веселі заняття з іноземних мов, спортивні змагання, пізнавальні конкурси, перегляди фільмів, віртуальні та реальні мандрівки! Але найголовніше – активний старт у щасливі канікули, у сонячне радісне літо разом з друзями!

Для того, щоб дитина була успішною, вірила в себе,  сміливо мріяла та втілювала свої мрії в життя, потрібно не так багато. Це – бажання навчатися,дізнаватися нове кожного дня, не боятися експериментувати, творити, фантазувати та досліджувати.

  А що для цього потрібно? Тепла атмосфера, цікавий матеріал, дружні та креативні  вчителі  і багато-багато веселощів!

  Це все можна було зустріти у Літній мовній школі при Чортківській гімназії ім. М. Шашкевича. Учні початкових класів сформували 2 загони: «Промінчики» та «Міцні горішки».

Щоб дні для дітей залишили незабутні спогади, вчителі підготували різноманітні конкурси, ігри, заняття, екскурсії.

У  «День казки»  було проведено вікторину «У світі казки» та конкурс малюнків на тему «Моя улюблена казка».

У «День здоров’я  та спорту» загони змагались у веселих стартах.

У  «День кіно» діти переглянули фільм «Чортків та околиці».

Дуже пізнавальним був «День історичної пам’яті». У цей день учні подорожували історичними місцями м.Чорткова.

Пізнавальним, захоплюючим, радісним був « День захисту дітей»,  який проходив на головному Майдані нашого міста.

Під час літнього табору були проведенні заняття: «Спілкуймося красно», «Петриківський розпис»,      «Я – патріот» , «Музика у нашому житті».

Гарно, з користю та радістю діти провели дні у Літній мовній школі!

                                                                                                         Учні та вчителі початкових класів

Робота літнього мовного табору була спланована за різними напрямками, а саме: «Представлення, презентація, гасло», «Туризм», «Спорт», «Екскурсії віртуальними музеями», «Кіно», «Музика», «Екскурсії», «День німецької мови», «Пікнік». Завдяки чому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської та німецької  мови.

Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі й волонтери. До дня туризму діти вчилися визначати азимут між різними об`єктами.

День німецької мови провели захоплююче та цікаво. Грали ігри на свіжому повітрі, розучували німецькі пісні, показували пантоміму.

Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними  у класній кімнаті. Заняття із вчителями школи змінювалися спілкуванням із волонтерами.

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри  навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

Було організовано дві захоплюючі екскурсії: по місту Чортків до Чортківського замку та за маршрутом Чортків – Нирків – Торське –печера  Вертеба – Кривче.

В останній день було організовано пікнік  та рухливі ігри з волонтером.

Висновок: літній мовний табір дав можливість дітям вдосконалити  англійську та німецьку мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

Учні та вчителі перших гімназійних класів

30.05.2017р. учні 2-х(гімн.) класів разом з   класними  керівниками  Дригуш Я.В. та    Рибачок С. М.  побували на захоплюючій екскурсії у печері «Кришталева» с. Кривче Борщівського району, Червоногородському водоспаді та звіринці у с. Торське Заліщицького району.

Практичний психолог гімназії Рибачок С.М.  провела заняття з елементами тренінгу для учнів 2-4(гімн.) класів. Заняття проходило на подвір’ї гімназії. Було використано такі вправи: «Самопрезентація», «Про мене сказали б…», «Тварина», «Смішний спів», «Копіювання рухів», «Жива картинка».

  •                                                                                                                                            З вдячністю – учні 2-х класів

Літня мовна школа існує з метою кращого розвитку мовленевих компетенцій учня, використовуючи інтерактивні методи навчання. Літня мовна школа сприяє виявленню комунікативних, організаторських та лідерських здібностей дітей.

За час роботи літньої мовної школи було вивчено пісні та переглянуто  тематичні фільми. Надзвичайно красивими були «коробочки-сюрпризи», вітальні листівки до Дня сім’ї, листівки-подяки вчителям, вражали своєю образністю плакати-представлення окремих груп учасників школи.

Крім того, що діти працювали над створенням різноманітних арт об’єктів, вони з захопленням розважалися під час квестових ігор.

З особливим захопленням діти проявляли свою спритність, витривалість і бажання перемогти в спортивних іграх та змаганнях.

Простір літньої мовної школи діяв не лише на території рідної гімназії, а й за її межами. Гімназисти відвідали науковий пікнік, що був організований викладачами та студентами медичного коледжу і «відчули смак» тих навчальних дисциплін, які реально впливають на наше життя. Діти з задоволенням мандрували стежками і доріжками туристичного Чорткова, обмінюючись враженнями англійською і німецькою мовами, активно розважалися на міських заходах, присвячених Дню захисту дітей.  А на вихідні вони вмивалися гірською водичкою з водоспаду Гук, гасали на джипах схилами карпатських гір, милувалися краєвидами неповторного Буковелю та слухали історії про легендарного Олексу Довбуша.

Будь-яка діяльність має закінчуватися так, щоб хотілося її продовжити. Підсумковий пікнік підтвердив бажання дітей навчатися, розвиватися,  відпочиваючи.

Т. В. Бурба

Н. П. Мельничук

Г. І. Харюк

Г. Г. Михайляк

Літня мовна школа свою роботу завершила. Але літо триває. Гарного вам настрою, теплого сонечка, лагідної води, нових друзів, приємних вражень! До зустрічі у вересні! 

Написати коментар

Current ye@r *