Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Футбол зіграли! Третє місце взяли!

Старт взято!!!
Традиційно з початком жовтня кожного навчального року стартують нові учнівські ігри. Цьогоріч вони вже ХХІІ Спортивні ігри учнівської молоді м. Чорткова.
Новий сезон нових вражень, переживань, емоцій та шквалу радості розпочали юнаки загальноосвітніх шкіл міста змаганнями з міні-футболу. Впродовж 5 днів спортивні міні поля стадіону “Харчовик” тримали в напрузі та очікуванні нових несподіванок всю юнацьку молодь міста. Кожна гра між командами була наповнена боротьбою характерів та інтересів, емоцій радості та вражаючої рівної боротьби. Всі представники команд своїх шкіл в більшій мірі показували рівну боротьбу, і лиш бажання до перемоги переважало у більш рішучіших. За підсумками 3 -х турів змагань розподіл учасників відбувся на дві групи. Групу лідерів, які минулого року очолили – гімназія, ЗОШ № 7 та № 6, які і вели боротьбу за призові місця. В результаті проведених 5 турів змагань та зіграних ігор, місця розподілились наступним чином:
І – ЗОШ І-ІІІ ст. № 7;
ІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
ІІІ – гімназія ім. М. Шашкевича;
4 – ЗОШ-інтернат;
5 – ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
6 – ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
Нагородження переможців та призерів проводили методист методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради В. Є. Шевчук та головний суддя змагань, вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 С.І. Побуринний. Всі призери нагороджені грамотами та кубками управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради.
Наступними стартують змагання з волейболу – 17-20.10.17 р. між юнаками та 23-27.10.17 р. між дівчатами.
Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Написати коментар

Current ye@r *