Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Розпочато новий сезон ігор з баскетболу. Наша команда на висоті. Молодці хлопці!

Баскетболісти Чортківського Кристалу здобули три яскраві перемоги у рамках першого туру чемпіонату ВЮБЛ у м. Ужгород. У першому матчі підопічні Плекана І. Д. та Панчука І.В. переграла сильну команду ЗОДЮСШ (Ужгород) 56:70 (18:14, 11:18, 19:14, 8:24), у другому виграли у БК ГОВЕРЛА (Івано-Франківськ) 110:55 (22:11, 37:8, 26:16, 25:20), а в останній грі не залишили шансів команді з м. Львова 81:24 (20:8, 20:2, 19:8, 22:6).
Сьогодні в Ужгороді завершився перший тур чемпіонату Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги серед юнаків 2004 р. н. Загалом в цьому сезоні приймають участь більше 30 команд даного віку, які поділені на 7 груп. За підсумками двох турів буде визначено по дві кращих команди в кожній групі, які пізніше і розіграють між собою путівку за вихід в фінал восьми. У першій грі Кристал (Чортків) у напруженій боротьбі переграли команду-господарів з м. Ужгорода, яка в минулому році була в четвірці кращих команд України. Стартові хвилини гри були надзвичайно важкі для наших хлопців. Суперники за підтримки своїх вболівальників вийшли вперед і в першій четверті їхня перевага досягала 8 очок. У другій четверті нашим юнакам вдалось переломити хід гри та вийти вперед. У підсумку на велику перерву команди пішли з трьох-очковою перевагою Кристалу. У другій половині “качелі” продовжились і за 5 хвилин до кінця гри Чортківчани програвали -4. Проте останні хвилини нервові клітини виявились міцнішими у наших хлопців, яким спочатку вдалось зрівняти рахунок, а потім вийти вперед і закінчити поєдинок з комфортною перевагою у підсумку +14. В інших двох поєдинках перевага нашої команди була беззаперечною та більш впевненою. здобувши досвід “важких ігор” в минулому році, Кристал впевнено обіграв Говерлу з м. Івано-Франківськ 110:55, та команду з м. Львова 81:24.
Наступний тур ВЮБЛ відбудеться 24-26 листопада у м Львів.
Дитяча баскетбольна команда Кристал (Чортків) висловлює щиру подяку меру м.Чортків Шматьку Володимиру Петровичу, а також депутатам Чортківської міської ради за підтримку у відродженні баскетболу у найкращому місті України.
Висловлюємо вдячність «PRESTO» П/П В. Батрина, та ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Стежити за командою на сайті ФБУ:
http://fbu.ua/statistics/league-31435…

Написати коментар

Current ye@r *