Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Переможці змагань з футболу “Шкіряний м’яч”

Минулого тижня проходили фінальні ігри змагань з футболу “Шкіряний м’яч” серед юнаків загальноосвітніх шкіл міста Чорткова, у трьох вікових групах, а саме: старша вікова група – 2005 р. н. і молодші, середня – 2006 р.н і мол та молодша – 2007 р.н і молодші. Протистояння пар фіналістів набуло неабиякого спортивного запалу. Юнаки, незважаючи на вік, демонстрували справжній емоційний, по спортивному впертий футбол. Кожна команда у відведений час викладалась на повну, тільки щоб здобути звання чемпіона.
У фіналі справжня феєрична перемога відбулась у наймолодшій групі U-11 між командами гімназії та ЗОШ №2, де основу команди гімназистів представляли юнаки 2009 р.н, які впевнено переграли своїх апонентів з рахунком 5:0 і стали справжніми зірочками даного дійства.
Гарний настрій, підтримка наставників, батьків та вболівальників додали змаганням справжнього святкового настрою.
Всі команди призери нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради. Нагороджували переможців та призерів головний суддя змагань, вчитель ЗОШ інтернат Скалій С. О та методист з фізичної культури Шевчук В.Є. Чекаємо зональних обласних змагань, які відбудуться весною 2018 року. Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку маленьким футболістам за супер гру і бажає гарно підготуватися до зональних змагань.

Написати коментар

Current ye@r *