Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вільні творять майбутнє!

З таким гаслом розпочався у Чорктівській гімназії ім. Маркіяна Шашкевича тиждень Свободи та Гідності.
Розпочали заходи, як зазвичай, спільною молитвою за мир в Україні та за усіх воїнів, які захищають Україну на сході. Учні перших гімназійних класів відтворили у пам’яті учнів та учителів події 4-річної давності, коли студентство України висловило своє прагнення бути з Європою, адже Україна – це Європа. І ці мирні протести переросли згодом у всенароднеповстання, яке досягло свого апогею у лютому 2014 року.
Щира вдячність волонтеру #OlegKushnir, який завітав до гімназії з фотовиставкою, яка відібражає сучасну війну; ділився своїми думками щодо війни та волонтерства з учнями 5-7их гімназійних класів.
Гімназисти мали змогу побувати на заході, присвяченому Дню Гідності та Свободи, який відбувався у Районному будинку культури ім. К.Рубчакової. Щира вдячність гімназистам Олександру Головку (3-А кл) та Ангеліні Грицей (6 кл.), які стали активними учасниками години спогадів і пам’яті про листопадові дні 2013 року.
А 21 листопада учні разом з вчителями відвідали віче на євромайдані Чорткова, де вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної Сотні і пригадали події листопада 2013 року.

Написати коментар

Current ye@r *